تبلیغات
دنیای شنا - شناگر المپیکی ایران

شناگر المپیکی ایران

سه شنبه 13 تیر 1391 10:44 ب.ظ

نویسنده : شهاب ساکی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تنها شناگر المپیکی ایران:

برای المپیک ریاضت می کشم/ باید عقب ماندگی های شنا را جبران کنیم

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا ، محمد بیداریان در گفتگو با خبرگزاری ایرنا با بیان این مطلب افزود :‌ در فاصله كمتر از یك ماه تا آغاز بازیهای المپیك لندن تمریناتم سه نوبت..........

در ادامه مطلب.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تنها شناگر المپیکی ایران:

برای المپیک ریاضت می کشم/ باید عقب ماندگی های شنا را جبران کنیم

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا ، محمد بیداریان در گفتگو با خبرگزاری ایرنا با بیان این مطلب افزود :‌ در فاصله كمتر از یك ماه تا آغاز بازیهای المپیك لندن تمریناتم سه نوبت در روز انجام می شود كه یك نوبت آن به تمرین با وزنه و بیرون از آب اختصاص دارد.

وی افزود :‌ تغییرات چهار سال گذشته لطمات زیادی به بدنه شنای كشور وارد كرده است و پس از المپیك پكن ما دو سال بد را پشت سر گذاشته و دو سال ماقبل را نیز به جبران ضررهای ناشی از عقبگرد سطح فعالیتها گذرانده ایم.

دارنده سهمیه "وایلد كارت" شنا دربازیهای المپیك لندن درعین حال افزود: ‌از سوی فدراسیون فیزیوتراپ ، ‌ماسا‍ژور و امكانات ورزشی در اختیارم قرار گرفته است و تمرینات به صورت جدی در حال انجام است.

بیداریان افزود : تغییرات پی درپی فدراسیون فرصت آماده سازی و برنامه ریزی كلان را از این مجموعه سلب كرده بود و امیدوارم با درایت مدیریت كنونی بتوانیم از هم اكنون برای المپیك بعدی برنامه ریزی مدونی داشته باشیم.

وی گفت :‌مدیریت جدید فدراسیون خوشبختانه كادر فنی را ابقاء‌ كرد تا بدنه فدراسیون بیش از پیش لطمه ندیده و این كادر با قوت هرچه بهتری به كار خود ادامه دهد.

بیداریان در پایان اظهار امیدواری كرد تا مسئولان ورزش كشور با درایت خود ضمن پشتیبانی از مسئولان فعلی آمادگی برای حضور قدرتمند در المپیك دوره بعد را هموار سازند.

براساس این گزارش برانوش نیك بین سرپرست فدراسیون شنا درگفت وگو با ایرنا در این خصوص یادآور شد ‌: فدراسیون از تمامی امكانات برای آماده سازی هرچه بهتر نماینده دارای وایلد كارت شنای كشورمان بهره می برد.

به گفته وی، بیداریان دوران خدمت وظیفه را طی می كند و مراحل قانونی پرداخت دستمزد ماهانه وی طی شده و همانند سال گذشته این حقوق از ابتدای سال جاری پرداخت خواهد شد.

نیك بین افزود :‌ دو ورزشگاه آزادی و نهم دی به منظور انجام تمرینات روزانه در اختیار دارنده وایلد كارت شنای كشورمان قرار گرفته و فدراسیون از وجود یك مربی خارجی و دو كمك مربی ایرانی برای تحت نظر گرفتن ایشان بهره گرفته است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -